Projektory

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Projektor dla niemowlaka

Lampka z projektorem to doskonały gadżet do pokoiku dziecięcego. Pomaga dziecku zasnąć, tworząc przyjemną atmosferę dzięki kolorowym, delikatnym dla oka światełkom mieniącym się na ścianach pokoju. Projektor wydaje również kojące melodie, które uspokoją maluszka i wprawią go w miły nastrój przed snem.

Projektor dla dzieci w ofercie Bebeli.pl

Dostępne w naszej ofercie projektory oraz lampki z projektorami to wysokiej jakości produkty renomowanych marek. Skip Hop projektor w formie zabawnego słonika czy projektory Summer oraz Duux będą idealnym dopełnieniem wystroju dziecięcego pokoju oraz gadżetem ułatwiającym dziecku zasypianie.

Projektor dla niemowlaka - pomysł na prezent

Projektor z pozytywką to doskonały pomysł na prezent dla świeżo upieczonego rodzica. Ten niewielkich rozmiarów gadżet pomoże stworzyć przytulny i przyjazny niemowlakowi klimat w jego pokoiku. Taki projektor dla niemowlaka możemy również zabrać ze sobą w podróż, dzięki czemu usypianie maleństwa w nowym, obcym miejscu będzie dużo latwiejsze, jeśli będzie temu towarzyszyć znany mu widok mieniących się na suficie światełek czy dźwięk melodii.