Pozytywki

1 produkt(ów)

na stronę

1 produkt(ów)

na stronę

Pozytywki dla dzieci

Pozytywka dla niemowlaka to świetny pomysł na jedną z pierwszych zabawek dla dziecka. Największą zaletą pozytywki dla dzieci jest to, że można ją zawiesić nad łóżeczkiem, a maluch będzie się rozwijał już od samego patrzenia na nią! Wybierz piękne kontrastowe wzory dla maluchów do trzeciego miesiąca życia, kiedy dziecko jeszcze nie rozpoznaje dobrze kolorów, ale już interesuje się otaczającym go światem.

Pozytywka do łóżeczka dla starszych dzieci może przybierać fantazyjne kształty i kolory, które pobudzają zmysły malucha i zachęcają go do wyciągania rączek w stronę barwnych zabawek i pierwszych prób siadania w łóżeczku. Pozytywka dla chłopca może mieć na przykład kształt balonu małego podróżnika, a pozytywka dla dziewczynki – różowego, puszystego misia. Ogranicza cię tylko wyobraźnia!

Ale pozytywki dla dzieci to nie tylko karuzele nad łóżeczka! Wybierz niewielką pozytywkę uruchamianą pociągnięciem za sznurek, aby móc ją zabierać ze sobą na spacery i przypinać do wózka, w zasięgu rączek malucha. Pozytywka dla niemowlaka ma same zalety – pobudza zmysł wzroku, kiedy dziecko może jej dotknąć także dotyku, a wieczorami ukoi do snu delikatną melodią.