Maty edukacyjne

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Maty edukacyjne dla niemowląt - Skip Hop, Tuc Tuc

Maty edukacyjne dla dzieci i niemowląt to zabawki edukujące, pobudzające umiejętności ruchowe oraz mające pozytywny wpływ na rozwój poznawczy i emocjonalny dziecka. Maty edukacyjne doskonale sprawdzą się podczas pierwszych zabaw z niemowlakiem, W naszej ofercie wyjątkowa mata edukacyjna Skip Hop, która pozwala dziecku poznawać świat za pomocą różnych bodźców.  

Polecane maty edukacyjne w ofercie Bebeli.pl

W naszym asortymencie mamy woskiej jakości maty edukacyjne wyposażone w dodatkowe elemety służące zabawie i edukacji. Pałąki i zawieszki świetnie sprawdzą się w  czasie nauki kolorów czy rozróżniania kształtów, a miękka mata wykonana z bezpiecznego i wygodnego materiału bdzie doskonałym podłożem do spędzania czasu z maluszkiem zarówno w domu, jak i na zewnątrz. 

Mata Skip Hop

Wybierz matę spośród dostępnych modeli: Skip Hop mata Playspot stworzona jest z miękkiej pianki, a poszczególne elementy można dowolnie ze sobą łączyć, tworząc oryginalny wzór. Z kolei Skip Hop mata edukacyjna Explore&More daje spore możliwości, jeśli chodzi o zabawę. Zawieszone na pałąku zabawki  mają różne kolory i kształty, stymulując tym rozwój dziecka. Wygodne podłoże jest jednocześnie bezpieczne - maluszek może przewracać się z plecków na brzuszek, sięgać do zawieszonych zabawek lub spokojnie leżeć na wznak lub brzuchu.. W ofercie marki Skip Hop mamy jeszcze taje modele jak Alfabet, Chmurka, Treetop, Leśne zwierzątka w Tipi.

 

Inne maty edukacyjne w sklepie Bebeli.pl

Polecamy również matę edukacyjną z poduszką marki Tuc Tuc z wizerunkami bohaterów Magic Forest, Manhattan Toy czy Kids Concept.