Zwroty i reklamacje

Chcesz zwrócić produkt

Jeśli chcesz zwrócić zakupiony w naszym sklepie produkt, możesz to zrobić w ciągu 14 dni od daty zakupu. Więcej informacji o tym, jak wygląda zwrot produktu w sklepie internetowym Bebeli.pl, znajdziesz w Regulaminie Sklepu TUTAJ.

Pamiętaj, że abyśmy mogły uwzględnić Twój zwrot, powinnyśmy dostać od Ciebie formularz zwrotu. Wzór formularza znajdziesz TUTAJ, ale możesz także samodzielnie napisać oświadczenie odstąpienia od umowy.

Formularz zwrotu lub samodzielnie przygotowane oświadczenie prześlij do nas mailowo na adres: kontakt@bebeli.pl. Możesz także wysłać go pocztą tradycyjną na adres, który znajdziesz na dole strony.

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy dalsze kroki procedury zwrotu produktu w naszym sklepie internetowym.


O tym pamiętaj

Zwróć uwagę, że jeśli decydujesz się na zwrot produktu w sklepie internetowym, towar nie powinien nosić śladów użytkowania i powinien być kompletny.


Chcesz złożyć reklamację produktu?

Zakupiona w naszym sklepie rzecz posiada wady, przez co nie spełnia Twoich oczekiwań? Możesz złożyć reklamację wadliwego produktu. Więcej informacji o zasadach reklamacji produktów znajdziesz w Regulaminie Sklepu TUTAJ.


Zwracane i reklamowane produkty prosimy wysyłać na adres:

Bebeli.pl
ul. M. Bacciarellego 93
51-649 Wrocław

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Cookies . Polityka cookies