Produkty Shnuggle

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Stworzona przez brytyjskie małżeństwo marka Shnuggle to ukłon w stronę wygody i komfortu rodziców podczas codziennej opieki nad dzieckiem. Twórcy marki od 2009 roku projektują artykuły i akcesoria, które mają jak najlepiej odpowiadać potrzebom rodziców. Funkcjonalne, wygodne, lekkie - takie właśnie są produkty marki Shnuggle.

Topowym produktem marki jest kosz mojżeszowy, który doskonale sprawdza się jako pierwsze  łóżeczko dla noworodka. Kosz Shnuggle jest niezwykle łatwy w codziennym użytkowaniu, można go wygodnie przenosić, a dołączony do zestawu stelaż może pełnić funkcję stojaka, jak i zamienić kosz w  kołyskę niemowlęcą.

 

Marka Shnuggle słynie również z oferty ergonomicznych wanienek, które umożliwiają kąpiel dziecka w pozycji półleżącej zapewniając mu wygodę i bezpieczeństwo.

Bazując na rodzicielskim doświadczeniu twórcy marki Shnuggle mogą zaoferować akcesoria, które sprawią, że codzienne obowiązki  związanych z wychowaniem dziecka będą lżejsze, przyjemniejsze, a co najważniejsze, bardziej bezpieczne.