Produkty Elodie Details

2 produkt(ów)

na stronę

2 produkt(ów)

na stronę

Logo Elodie DetailsElodie Details to szwedzka marka projektująca designerskie produkty dla dzieci.  W ofercie producenta znajdują się: oryginalne śliniaki dla dzieci, piękna pościel do łóżeczka w odcieniach szarego marmuru, wyjątkowo miękkie ręczniki dla noworodka.

Produkty Elodie Details

Wśród produktów marki znajdziemy stylowe akcesoria, które charakteryzują się eleganckimi tonacjami kolorystycznymi kolekcji dziecięcej, a przede wszystkim szwedzką jakością.

Marka Elodie Details zyskała w Polsce dużą popularność, a jej produkty zyskały ogromne uznanie mam. Polecamy wózek Elodie Details o nowoczesnym designie czy piękny i stylowey śpiworek do wózka Elodie Details, który sprawdzi się zarówno w zimie, jak i wiosną czy jesienią.

Marka Elodie Details - połączenie stylu i funkcjonalności

Marka Elodie Details to produkty zaprojektowane z myślą o potrzebach współczesnych rodziców. Idąca w parze z oryginalnym designem funkcjonalność to ideale połączenie wpisujące się w oczekiwania klientów, którzy szukają produktów ułatwiających i codzienną opiekę nad dzieckiem. Elodie Details to również propozycja dla rodziców, którzy stawiają na wysoką jakość materiałów oraz ich trwałość.