Rowery

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Rowery dla dzieci

Poznaj rowerki dziecięce przeznaczone dla najmłodszych maluchów! Zanim dziecko dorośnie do tradycyjnego roweru, warto wspierać jego rozwój z pomocą popularnych rowerków biegowych. Taki rowerek dla dziecka wzmacnia układ mięśniowy – szczególnie mięśnie kręgosłupa potrzebne do utrzymania równowagi w pozycji siedzącej oraz mięśnie małych nóżek.

Rowerek biegowy nazywa się tak dlatego, że do poruszania się maluch używa nóg, którymi odpycha się od ziemi. Na takim rowerku mogą jeździć już roczne maluchy – wystarczy, że wybierzesz rowerek trójkołowy, na którym młodszemu dziecku łatwiej będzie utrzymać równowagę. Starszaki, mniej więcej od drugiego roku życia, mogą już wsiąść na rowerek biegowy na dwóch kółkach.

To świetny trening zmysłu równowagi i koordynacji ruchowej, a przy okazji świetna zabawa dla dziecka i nowy sposób poruszania się po domu lub na spacerze! Ale nowoczesne rowerki dla dzieci oferują znacznie więcej! Wybierz rowerek biegowy z regulowaną wysokością siedzenia i kierownicy, żeby rósł razem z dzieckiem. A gdy chcesz jeszcze więcej? Sprawdź, jak sprawuje się rowerek dziecięcy, który łatwo zmienisz w hulajnogę!