Śpiworki do wózka

1 produkt(ów)

na stronę

1 produkt(ów)

na stronę

Śpiworki do wózka

Wielofunkcyjne śpiworki do wózka. Śpiworki marki Elodei Details. Śpiworek niemowlęcy do wózka spacerowego to piękny design, fantastyczne wykończenie. Wypełnione ciepłym puchem. Ciepłe i funkcjonalne. Doskonałe także na sanki.

Śpiworki do wózka w ofercie Bebeli.pl

W naszej ofercie mamy wysokiej jakości śpiworki do wózka renomowanych marek. Polecamy śpiworek do wózka Lodger, który zapewnia odpowiednią termoregulację. Bebeli.pl oferuje różne modele oraz fasony śpiworków, zarówno do spacerówki, jak i wózka głębokiego. 

Śpiworki do wózka spacerowego

Wybierając śpiworek do spacerówki warto zwrócić uwagę na to, aby nie krępował on ruchów dziecka. Odpowiedni śpiworek do wózka spacerowego powinien być odpinany zarówno z góry, jak i od dołu, a także powinien być w pełni dostosowany do 5-punktowych pasów bezpieczeństwa.

Śpiworek do gondoli

Ciepły śpiworek do wózka głębokiego zapewni twojemu maluszkowi komfort i bezpieczeństwo podczas spacerów w chłodne jesienne oraz zimowe dni. W naszej ofercie mamy śpiworki do gondoli takich marek jak Skip Hop, Lodger, Elodie Details, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających rodziców