Śpiworki do wózka

11 produkt(ów)

na stronę

11 produkt(ów)

na stronę

Śpiworki do wózka

Wielofunkcyjne śpiworki do wózka. Śpiworki marki Elodei Details. Śpiworek niemowlęcy do wózka spacerowego to piękny design, fantastyczne wykończenie. Wypełnione ciepłym puchem. Ciepłe i funkcjonalne. Doskonałe także na sanki.

Śpiworki do wózka w ofercie Bebeli.pl

W naszej ofercie mamy wysokiej jakości śpiworki do wózka renomowanych marek. Polecamy śpiworek do wózka Lodger, który zapewnia odpowiednią termoregulację. Bebeli.pl oferuje różne modele oraz fasony śpiworków, zarówno do spacerówki, jak i wózka głębokiego. 

Śpiworki do wózka spacerowego

Wybierając śpiworek do spacerówki warto zwrócić uwagę na to, aby nie krępował on ruchów dziecka. Odpowiedni śpiworek do wózka spacerowego powinien być odpinany zarówno z góry, jak i od dołu, a także powinien być w pełni dostosowany do 5-punktowych pasów bezpieczeństwa.

Śpiworek do gondoli

Ciepły śpiworek do wózka głębokiego zapewni twojemu maluszkowi komfort i bezpieczeństwo podczas spacerów w chłodne jesienne oraz zimowe dni. W naszej ofercie mamy śpiworki do gondoli takich marek jak Skip Hop, Lodger, Elodie Details, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających rodziców