Akcesoria do wózków

1 produkt(ów)

na stronę

1 produkt(ów)

na stronę

Akcesoria do wózka dziecięcego


W naszej ofercie posiadamy akcesoria do wózka, jak bagażniki, konsole do wózków, apteczki, pałąki i wiele innych.

Mufka do wózka

Mufka do wózka to doskonały gadżet na chłodne dni, który ochroni dłonie przed wiatrem, mrozem oraz opadami podczas spacerów z niemowlakiem. Mufka na wózek świetnie sprawdza się od jesieni aż do wiosny. Dzięki ciepłej i przyjemnej w dotyku mufce nawet mróz i brzydka pogoda nie zniechęcą cię do spacerów z dzieckiem na świeżym powietrzu.

Dostępna w naszej ofercie mufka Elodie Details to stylowy i funkcjonalny dodatek do wózka - idealny na prezent. W naszej ofercie mamy również mufki takich marek jak Lodger, Skip Hop, Kaiser, TRIS&TON i wiele innych.

 

Wkładka do wózka

Wkładka do wózka to praktyczny gadżet, który zapewnia dziecku wygodę i komfort cieplny. Świetnie sprawdza się przez cały rok - w chłodne dni zatrzymuje ciepło, a podczas wyższych temperatur na dworze - skutecznie odprowadza ciepłe powietrze. Wkładki do wózka wykonane są z wysokiej jakości materiału, posiadają antypoślizgowy spód zapobiegający przesuwaniu się w wózku.

Wkładka do wózka Skip Hop to nie tylko komfort i wygoda dla dziecka, ale również świetny, nowoczesny design. W naszej ofercie mamy wkładki do wózka Elodie Details.

 

 

Organizery do wózka

Organizery do wózka to akcesoria, w których można przechować przedmioty przydatne podczas spaceru z maluszkiem takie jak napój, pokarm czy smoczek. Doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku wózka gondoli, jak i spacerowego. Organizer pozwoli ci zapanować nad porządkiem oraz pomieści niezbędne akcesoria - wszystko w jednym miejscu!