Śpiworki do spania

1 produkt(ów)

na stronę

1 produkt(ów)

na stronę

Śpiworki do spania

Śpiworki do spania zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie i komforcie dziecka. W śpiworku maluch nie ma możliwości „rozkopania się” – nie ma ryzyka, że zmarznie, że zarzuci go sobie na główkę - nie ma ryzyka braku dostępu powietrza. Miłe i przytulne uczucie„otulenia” dodatkowo uspokaja i wycisza maluszka. Wyjątkowo oryginalne, praktyczne i bezpieczne śpiworki do spania dla niemowląt. Śpiworek do spania z odpinanymi rękawami zapewni odpowiedni komfort cieplny podczas snu i zapobiegnie przegrzaniu dziecka. Natomiast śpiworki na zimowe dni okryją małe rączki i nóżki i ochronią je przed chłodem. 

Śpiworek dla noworodka w Bebeli.pl

Śpiworek dla noworodka 0-6 miesięcy wykonany z miękkiej w dotyku bawełny. Nietuzinkowa kolorystyka, skandynawski design. Wspaniałe dopełnienie dla innych produktów z kolekcji: ochraniacz na łóżeczko, prześcieradło z gumką do łóżeczka, pościel dla niemowlaka.

Śpiworek dla niemowlaka w Bebeli.pl

Wybierz markowy śpiworek dla niemowlaka 6-18 oraz 18-36 miesięcy i zapewnij swojemu maleństwu wygodę w stylowej oprawie. W naszej ofercie mamy różne fasony, kolory oraz produkty wielofunkcyjne, na przykład śpiworek i otulacz w jednym.  Na jesień i zimę warto wybrać cieplejszy śpiworek do łóżeczka z długimi rękawami oraz na tyle obszerny wewnątrz, aby niemowlak mógł się swobodnie poruszać. Świetnie sprawdzi się śpiworek do spania Jollein wykonany z wysokogatunkowej bawełny, zapewniający odpowiednią wentylację. Model ten umożliwia również wygodne odpięcie rękawków. Tego rodzaju modele przeznaczone są do użytkowania od wczesnej jesieni do późnej wiosny. 

Jak wybrać odpowiedni śpiworek do łóżeczka?

Przede wszystkim istotny jest rozmiar śpiworka. Powinien być on na tyle duży, aby nie krępował ruchów dziecka. Warto kupić o 1-2 rozmiary większy śpiworek, który posłuży maluszkowi na dłużej.  Wybierając śpiworek do łóżeczka zwróćmy uwagę na to, aby w otworach na rączki miał on gumki, które zapobiegają wślizgnięciu się maluszka do środka.   

Śpiworki do łóżeczka to również świetna alternatywa dla kołderki. Dziecko nie odczuwa w śpiworku skrępowaniai  może swobodnie poruszać nóżkami. Nie musimy się obawiać, że przez sen maluszek się odkryje. 

Polecamy markowe śpiworki dla dzieci do spania: Lodger śpiworek z rękawkami lub bez, a także bardzo stylowy Jollein śpiworek  odpinanymi rękawkami.