Śpiworki do spania

Produkty 1 do 16 z 27

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 16 z 27

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Śpiworki do spania

Śpiworki do spania zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie i komforcie dziecka. W śpiworku maluch nie ma możliwości „rozkopania się” – nie ma ryzyka, że zmarznie, że zarzuci go sobie na główkę - nie ma ryzyka braku dostępu powietrza. Miłe i przytulne uczucie„otulenia” dodatkowo uspokaja i wycisza maluszka. Wyjątkowo oryginalne, praktyczne i bezpieczne śpiworki do spania dla niemowląt. Śpiworek do spania z odpinanymi rękawami zapewni odpowiedni komfort cieplny podczas snu i zapobiegnie przegrzaniu dziecka. Natomiast śpiworki na zimowe dni okryją małe rączki i nóżki i ochronią je przed chłodem. 

Śpiworek dla noworodka w Bebeli.pl

Śpiworek dla noworodka 0-6 miesięcy wykonany z miękkiej w dotyku bawełny. Nietuzinkowa kolorystyka, skandynawski design. Wspaniałe dopełnienie dla innych produktów z kolekcji: ochraniacz na łóżeczko, prześcieradło z gumką do łóżeczka, pościel dla niemowlaka.

Śpiworek dla niemowlaka w Bebeli.pl

Wybierz markowy śpiworek dla niemowlaka 6-18 oraz 18-36 miesięcy i zapewnij swojemu maleństwu wygodę w stylowej oprawie. W naszej ofercie mamy różne fasony, kolory oraz produkty wielofunkcyjne, na przykład śpiworek i otulacz w jednym. 

Polecamy: Lodger śpiworek z rękawkami lub bez, a także bardzo stylowy Jollein śpiworek  odpinanymi rękawkami.