Rożki niemowlęce

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Rożki dla niemowląt

Rożek niemowlęcy, otulacz, kocyk i mata do zabawy, czyli kilka rzeczy w jednym. Ciepłe i przyjemne rożki niemowlęce zapewnią komfort cieplny i poczucie bezpieczeństwa, ułatwią trzymanie dziecka w pierwszych miesiącach po urodzeniu. Wyjątkowy otulacz sprawdzi się podczas pierwszych dni dziecka w domu. Idealny w podróży w zimne dni, jak i w domu podczas drzemki w ciągu dnia. Rożki dla niemowląt sprawdzą się jako śpiworek do fotelika samochodowego dzięki miejscu na pasy bezpieczeństwa. Wygodny kapturek chroniący główkę dziecka.

Jaki rożek niemowlęcy wybrać?

Wybierając rożek dla niemowlaka należy kierować się przede wszystkim wygodą i bezpieczeństwem naszego maluszka. W pierwszych miesiącach życia sprawdzą się usztywniane rożki niemowlęce, które posiadają specjalny wkład, który zapewnia lepszą stabilizację podczas noszenia dziecka. Miękkie rożki są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się na każdym etapie rozwoju niemowlaka. Są również tańsze niż wspomniane wyżej usztywniane rożki. 

Rożek dla noworodka to również doskonały gadżet dla świeżo upieczonej mamy, który maleństwu zapewnia bezpieczeństwo i bliskość, a mamie komfort i wygodę podczas noszenia dziecka na rękach.