Otulacze

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Otulacz dla niemowlaka

Muślinowe otulacze dla niemowląt. Bawełniany otulacz dla noworodka. Bezpieczny, wykonany z wysokiej jakości materiału otulacz dla dziecka. Hit wśród mamy, najczęściej wybierany produkt. Otulacz bambusowy lub muślinowy znajdzie zastosowanie jako lekki kocyk, do otulania dziecka a także jako lekka moskitiera. Otulacz doskonały dla mamy i dziecka. Muślinowa kolekcja polskiej marki Effii wykonana z najdelikatniejszego 100% muślinu. Bawełniany otulacz dla niemowlaka sprawdzi się po kąpieli, w podróży jako podkład do przewijania. Doskonały jako ochrona przed słońcem. Mięsista, wysokogatunkowa bawełna.

Otulacz dla niemowlaka to poczucie bezpieczeństwa każdego dnia

Otulanie to niezwykle ważna czynność już w pierwszych tygodniach życia noworodka.  Korzystanie na co dzień z otulacza dla niemowlaka niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim dziecko w otulaczu bardzo szybko się uspokaja, co ułatwia zaśnięcie. Maluszek owinięty dość ciasno otulaczem ma skrępowane ruchy, a to z kolei minimalizuje ryzyko budzenia się w nocy. Sama zaś forma otulacza przypomina maleństwu czas spędzony w brzuchu matki, co daje mu poczucie bezpieczeństwa. 
 

Otulacz bambusowy czy muślinowy

 
Decydując się na zakup otulacza warto zastanowić się, jaki materiał wybrać. Otulacz bambusowy będzie z pewnością przyjazny delikatnej skórze maluszka, jest materiałem oddychającym, dzięki czemu zapewnia odpowiednią wentylacje. Tkanina bambusowa jest również wolna od toksycznych środków, które mogą podrażniać skórę, gdyż podczas uprawy bambusa nie stosuje się chemicznych związków czy pestycydów. 
 
Otulacz muślinowy, podobnie jak bambusowy, jest bezpieczny dla skóry niemowlaka. Materiał ten świetnie absorbuje zapach mamy, co zapewnia maluszkowi poczucie bezpieczeństwa nawet wówczas, gdy nie ma mamy w pobliżu. Ponadto bawełniany muślin jest tkaniną niezwykle trwałą, dzięki czemu otulacz wykonany z muślinu będzie służył przez wiele miesięcy. 

Otulacz dla noworodka w ofercie Bebeli.pl

W naszej ofercie mamy szeroki wybór otulaczy renomowanych marek. Znajdziesz tu piękny otulacz Jollein czy muślinowy otulacz Lassig. A może zainteresuje cię oferta marki Poofi? To wielofunkcyjny otulacz, który może również być wykorzystywany jako kocyk czy ochronka przed słońcem. Wybierz otulacz niemowlęcy w naszym sklepie internetowym Bebeli.pl