Wanienki

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Wanienki dla niemowląt - praktyczne wanienki ze stojakiem

Wanienka ze stojakiem zapewni bezpieczeństwo oraz wygodę podczas kąpieli dziecka. Wanienki dla niemowląt oraz akcesoria: uchwyty, stojaki, leżaczki do kąpieli i wiele innych produktów. Składana wanienka dla dziecka umożliwia ułożenie maluszka w różnych pozycjach. Użycie stojaka do wanienki doskonale wpływa na komfort osoby kąpiącej niemowlę, gdyż odciąża kręgosłup i sprzyja zachowaniu prawidłowej postawy ciała. 

Polecane wanienki ze stojakiem oraz stojaki w ofercie Bebeli.pl

Polecamy praktyczne i wygodne wanienki ze stojakiem takich marek jak Beaba, Skip Hop, Bebe Jou. teraz w ofercie również wanienka Shnuggle. W naszym sklepie można również nabyć stojak do wanienki jako osobne akcesorium. Stelaż może być również użyty do podtrzymywania przewijaka, co ułatwi przebieranie maluszka po kąpieli.

Wanienka ze stojakiem - korzyści dla mamy i dziecka

 
Wybierając wanienkę ze stelażem zapewniasz sobie nie tylko wygodną i bezpieczną pozycję ciała podczas kąpieli niemowlaka. Dzięki temu, że twoje ciało jest naturalnie wyprostowane, możesz skupić całą uwagę na dziecku. Kąpiel staje się więc nie tylko elementem pielęgnacji, ale również doskonałą okazją do kontaktu z maluszkiem. 
Wanienka ze stojakiem to duża wygoda dla każdego rodzica, któremu kąpiel maleństwa w niewygodnej, zgiętej pozycji sprawia kłopot czy nawet wiąże się z bólem pleców. 

Jaką wanienkę dla niemowlaka wybrać?

 
Wybierając wanienkę dla niemowlaka warto kierować się przede wszystkim jego wiekiem. Dla noworodka idealnie sprawdzi się plastikowa, mała wanienka ze stojakiem, który może być użyty również pod przewijak. Obecnie większość wanienek sprzedawanych jest w zestawie z matą antypoślizgową, która poprawia bezpieczeństwo podczas kąpieli dziecka. Dobrym wyborem będzie również zakup wanienki wyposażonej w dyspenser na mydełko lub szampon, jak w przypadku modelu marki Bebe Jou. 
Wartym uwagi produktem jest wanienka Wieloryb marki Skip Hop, która rośnie wraz z dzieckiem dzięki specjalnemu, regulowanemu siedzisku. 

Sprawdź: wanienka Skip Hop, wanienka Beaba, wanienka Bebe Jou