O nas

Cześć, tu Ania i Dominika!
Jesteśmy Mamami i założycielkami Bebeli.pl.

Pewnego dnia postanowiłyśmy podzielić swój czas między nasze dwie największe pasje – macierzyństwo i spełnienie zawodowe. Tak właśnie powstał pomysł na sklep internetowy dla niemowląt. Nasza uwaga skupiona jestnie tylko wokół najmłodszych mieszkańców tego świata.W ofercie Bebeli.pl znajdziesz również szeroki wybór akcesoriów dla starszych dzieci, artykułów dla kobiet w ciąży oraz dla świeżo upieczonych mam.

Każda z nas jest matką dwóch małych łobuziaków. Krążą oni po naszym biurze i testują wszystkie akcesoria dla malucha, które znajdziesz na Bebeli.pl. Kupując w naszym sklepie internetowym, masz więc pewność, że produkty dla dzieci zostały przetestowane przez najbardziej wymagających klientów – nasze pociechy we własnej osobie.

Jednak jako aktywne zawodowo matki wiemy, że oprócz bezpieczeństwa i komfortu dziecka liczą się także wygodai samopoczucie Mamy. Funkcjonalne rozwiązania, innowacyjność, materiały najwyższej jakości, mobilność i dobry design – to nasze kryteria oceny akcesoriów dla mam. Tym samym bądź pewna, że do sklepu wprowadzamy tylko takie marki, które spełniają wyznaczane przez nas – Mamy – standardy.

Jak już pewnie zauważyłaś, nasza filozofia działania skupia się wokół hasła Mothers for Mothers. Co to oznacza? Codzienne rozmowy z Mamami, które dzwonią do nas nie tylko w sprawach handlowych, pozwalają nam określić, co jest dla Was ważne.

Jednak Mothers for Mothers to nie tylko filozofia sklepu internetowego dla dzieci Bebeli.pl. To także sposób prowadzenia biznesu. Tworzymy unikalną markę, która staje się doskonałym miejscem pracy dla wszystkich Mam, bo pozwala Wam na łączenie ważnych dla Was obszarów życia.

Nasze biuro mieści się w centrum Wrocławia. Jeśli więc jesteś Mamą, chcesz nas poznać lub jesteś zainteresowana pracą z nami, zapraszamy serdecznie.

Pozdrawiamy

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Cookies . Polityka cookies